Koncert charytatywny ze zbiórką na rzecz Ukrainy

2022-05-24

W piątek 27 maja w XX LO im. Zbigniewa Herberta w Gdańsku (ul. Dobrowolskiego 6) odbędzie się koncert charytatywny ze zbiórką na rzecz Ukrainy 🇺🇦, na który chcemy wszystkich serdecznie zaprosić.

W piątek 27maja w XX LO im. Zbigniewa Herberta w Gdańsku (ul. Dobrowolskiego 6) odbędzie się koncert charytatywny ze zbiórką na rzecz Ukrainy 🇺🇦, na który chcemy wszystkich serdecznie zaprosić.
Przed koncertem odbędzie się przedstawienie grupy teatralnej Roberta Cyrty 🎭
Całość zaczynie się o 16.30, po przedstawieniu zapraszamy wszystkich na szkolne patio, gdzie będzie miał miejsce koncert 🎤🎸
W części muzycznej wystąpią następujący artyści: Jan Szubzda z Janem Rostkowskim, Zosia Kujawińska, Justyna Sobolewska, Zuzanna Bielska, zespół Fermata, Oliwia Gojżewska, Lipi Lipski wraz z Prymityw Band oraz Marcin Dzierżawski (Belfer na zakręcie) z Andrzej Kędzierski.
Podczas koncertu odbędzie się loteria z nagrodami. Będziemy również sprzedawać ciasta. Tych, którzy chcą zaangażować się w nasze wydarzenie prosimy o kontakt z nami, organizatorkami (Maria Unterschuetz , Nadia Drapella, Paulina Świętoń i Basia Barczewska) lub z panią Barbara Bagnucka-Lis. W kolejnych postach dowiecie się więcej na temat artystów oraz przebiegu wydarzenia. Do zobaczenia w piątek.
Całość powstaje przy wsparciu finansowym Gdański Fundusz Młodzieżowy i Stowarzyszenie Morena.